Hypnos Sapanca Glamping & Spa
Hypnos Sapanca Glamping & Spa
Kişi Sayısı

Hypnos Sapanca Glamping & Spa

  Kocaeli'ne 30, İstanbul'a 1 saat uzaklıkta, Sakarya ilinin göz bebeği Sapanca'da bulunan tesisimiz, 10.000 m2 arazi ve içerisinde özenle yetiştirilmiş meyve ağaçları arasında izole tatil konsepti anlayışıyla kurulmuştur. Arzumuz, misafirlerimize yalnızca bir otel...

Image
Hypnos Sapanca Glamping & Spa

Hypnos Sapanca Glamping & Spa

Nedir bu Dome Glamping ?

Özellikle İsviçre, Finlandiya, Alp dağları gibi belli rotasyonlarda konaklayanlarına çeşitli tabiat olaylarının (kuzey ışıkları gibi) izletilebilmesi fikri ile ortaya çıkmıştır. İngilizce de kubbe anlamına gelen Dome, geleneksel kampçılık anlayışının daha konforlu hale getirilmiş şekli Glamping ile birleşmektedir.

Neden bizde olmasın ?

Yurtdışında yaşadığımız tecrübelerde hep bu soruyu sorduk. Eşsiz güzelliklere sahip olan ülkemizde çok daha iyisi neden olmasın ? Bu düşünceyle ve yurtdışında ki benzerlerinden çok daha konforlu hizmet anlayışıyla Türkiye'nin ilk Dome Glamping tesisini hizmete açtık.

Farklı bir konsept, farklı bir tatil deneyimi...

10 m2 beton otel odasında aynı binada bir çok insanla geçirilen bir tatil planı mı? Artık bu geride kaldı. Özellikle covid salgını ile başlayan bu uyanış haklı olarak kişilerin tatil planlarında da değişime gitmesini sağladı. Bu nedenle bir otel konaklamasından çok daha fazlasıyla hizmetinizdeyiz.

Hypnos Sapanca Glamping & Spa

Image

Ferah ve Huzurlu Bir Ortam

Dilerseniz kahvaltınız da dahil olmak üzere çadırınızın ön verandasında yemeğinizi yiyebilir, şelale kenarında kahvenizi yudumlayıp, bahçemiz ağaçları altında huzurla zaman geçirebilirsiniz.

Image

Tarih ve Doğa İç İçe

10.000 m2 bahçemizin içinde onlarca çeşit meyveyi dalından tadabilir, Osmanlı döneminden bugüne dokusu bozulmamış ve halen kullanımda olan gerçek taş değirmenimizi ziyaret edebilirsiniz.

Image

Gecesi ve Gündüzüyle

Dilerseniz çadırınız verandasında kendi barbekünüzü yaparak kamp ateşi eşliğinde gecenizi renklendirebilir, veyahut ortak alanda yaktığımız ateşimize katılarak diğer misafirlerimizle sohbete, müziğe, eğlenceli aktivitelere ortak olabilirsiniz.

İLETİŞİM